hakkımızda
Misyonumuz
Vizyonumuz
hakkımızda

Art Grup Olarak Tüm faaliyetlerimizin odağında İNSAN vardır

2000 yılında iç ve dış cephe dekorasyon hizmetleri ile yola çıkan Art Yapı kısa zaman da cephe sistemlerinin öncü firmalarından birisi haline gelmiştir. Faaliyetine devam eden Art Yapı gerek ülkemiz de gerekse yurtdışında bir çok yatırıma imza atarak gelişimine devam etmektedir.

20 Yıllık tecrübemizle faaliyet alanını dış cephe ve iç cephe sistemlerine yoğunlaşıp büyük projelerde yerini almış olup günümüzde sektördeki yerini korumaktadır.

Firmamız taahhüt etmiş olduğumuz bütün işleri gerek işgücüyle gerek öz sermayesiyle zor koşullarda olsa dahi gerektiği şekilde zamanında bitirmiş olup bunu bir prensip haline getirmiştir. Gelecekteki yerimizi korumak için genç, dinamik, kaliteli yönetim ve teknik kadromuzla ve tecrübelerimizle geleceğe inşa etmeye devam ediyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin Memnuniyeti ürün ve hizmetleri vazgeçilmez ilkemiz

Kalite anlayışını sürekli geliştirerek, kaliteli ürünler üretmek ve hizmet anlayışına süreklilik kazandırmak ve bunların yanı sıra, insana ve çevreye duyarlı öncü ve örnek bir şirket olmak.
Vizyonumuz

Art Grup Faliyet alanların da öncü olmayı hedefler

Sunduğumuz hizmet ve ürünlerimiz ile fark yaratarak,ulusal ölçekte sektör lideri olmak ve uluslararası düzeyde ise faaliyet gösterdiğimiz alanda kendisini kabul ettirmiş öncü bir şirket haline gelmek.

Art Grup Değerleri ile tanışın

Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir. Çalışanlarla ve tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz.

Bizden Haberler

Grup şirketlerimizden haberler

Yeni Projelerimizden Haberdar Olmak ister misiniz?
+90 216 415 45 49